پشتیبانی سلامت بدون مرز

مشاوره پزشکی

لیست بهترین مشاوران عمومی و برترین متخصصین در حوزه سلامت عمومی مشاوره آنلاین در ۲۴ ساعت شبانه روز

با بیش از 7000 پزشک در 40 تخصص به صورت تماس تصویری ،صوتی(تلفنی) چت آنلاین گفتگو کنید.

 

مشاوره پزشکی

در سامانه سلامت بدون مرز، بیش از 7000 پزشک خوب در بیش از 40 تخصص به صورت مشاوره آنلاین پزشکی و مشاوره آفلاین پزشکی در کنار شما هستند.  

کافی است پزشک یا روانپزشک مورد نظر خود را از بین پزشکان و روانپزشکان سلامت بدون مرز که از مطرح ترین پزشکان کشور هستند انتخاب کنید، از آنها به صورت آنلاین وقت بگیرید. در زمان مشاوره در اتاق مشاوره حاضر شوید. با پزشک خود به صورت متنی، صوتی و تصویری چت کنید. و یا با استفاده از امکان تماس امن با وی به صورت تلفنی صحبت کنید. شاید از همه بهتر آنکه با استفاده از پنل صوتی و تصویری او را ببینید و ویزیت آنلاین شوید.

کلیه اطلاعات شما در پرونده پزشکی شما برای مراجعات بعدی ذخیره خواهد شد. همچنین پزشک دستورات و تجویزات خود را در قالب نسخه خود و یا نسخه الکترونیک به شما ارایه خواهد نمود.

همه چیز در این سامانه برای یک ارتباط راحت و دلنشین پیاده سازی شده است. ثبت نام شما به صورت رایگان می باشد و تنها شما هزینه ویزیت پزشک را می پردازید.

با چند کلیک :

1- درد یا عارضت را جستجو کن تا پزشکت را پیدا کنی. البته می تونی دنبال پزشک مورد نظرت بگردی.

2- ازش نوبت بگیر

3- در زمان مورد نظر ویزیت شو و نسخت را دریافت کن

4- اگر نسخه الکترونیکی دریافت کردی با دادن کد ملی به داروخانه آن را دریافت کن

5- انشالله که همیشه سالم باشی ولی اگر لازم شد یادت باشه که ما در کنارت هستیم  

هر جای دنیا که باشی ما در کنارتیم چون سلامت بدون مرز باور ماست …

اگه دوست داشتی مشاوره پزشکی خودت رو شروع کنی اینجا رو کلیک کنید و لیست پزشک ها رو ببین و وقت بگیر و با خیال راحت دکترت رو ببین …

سوالات پر تکرار

  • بهترین پزشکان در زمینه مشاوره پزشکی برای مشاوره آنلاین، تماس تصویری و یا صوتی چه کسانی هستند؟
    از پزشکان خوب و معروف سلامت بدون مرز در زمینه مشاوره پزشکی می توان به دکتر محمد مهدی امام, دکتر آرمان احمدزاده, دکتر فاطمه احمدپور, دکتر رضا شیاری, فرزاد کریم نژاد, دکتر پریسا عظیمی نژادان, دکتر محمد عبدحق, دکتر آرش شرافت وزیری, دکتر سعیده آرین نیا, دکتر امیرهوشنگ احسانی, دکتر مهران پورنظری, دکتر علیرضا رجائی, دکتر الهه دولتشاهی, دکتر سکینه خاتون شریف, دکتر شیرین حقیقی, دکتر حسین کاظمی زاده اشاره نمود.
  • معروف ترین و مشهورترین دکترها در زمینه مشاوره پزشکی به صورت آنلاین مشاوره می دهند؟
    در سامانه سلامت بدون مرز می توانید به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از بهترین متخصصین پزشکی و دکترهای خوب کشور در زمینه مشاوره پزشکی مشاوره آنلاین دریافت کنید و در همان لحظه و از خانه خود ویزیت شوید.
  • آیا می توانم توسط یک دکتر خوب در زمینه مشاوره پزشکی به صورت آنلاین ویزیت شوم؟
    سامانه سلامت بدون مرز برترین و معتبرترین پزشکان حوزه مشاوره پزشکی را از جمله دکتر محمد مهدی امام, دکتر آرمان احمدزاده, دکتر فاطمه احمدپور, دکتر رضا شیاری, فرزاد کریم نژاد, دکتر پریسا عظیمی نژادان, دکتر محمد عبدحق, دکتر آرش شرافت وزیری, دکتر سعیده آرین نیا, دکتر امیرهوشنگ احسانی, دکتر مهران پورنظری, دکتر علیرضا رجائی, دکتر الهه دولتشاهی, دکتر سکینه خاتون شریف, دکتر شیرین حقیقی, دکتر حسین کاظمی زاده گرده هم آورده تا به در ۲۴ ساعت شبانه روز و در ۷ روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان باشند.

بیمارستان هایی در زمینه مشاوره پزشکی با ما همکاری می کنند