شما در صفحه اختصاصی دکتر پریسا عظیمی نژادان هستید. ابتدا زمان موردنظر خود را انتخاب نموده و وقت مشاوره را رزرو نمایید. در زمان رزرو شده، وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی نام پزشک و ورود به صفحه چت ایشان، مشاوره آنلاین را انجام دهید.

(3 رای)

5.0 امتیاز

دکتر پریسا عظیمی نژادان

شماره نظام پزشکی:42319

متخصص جراحی عمومی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان
ویزیت به صورت: تماس تصویری، تماس تلفنی، چت می باشد.
هزینه ویزیت: از 1,250,000 ریال

مدت انتظار شما از زمان موعد ویزیت تا حضور پزشک نهایتاً ۳ ساعت میباشد.

اسکرول کنید
انتخاب تاریخ مشاوره
انتخاب ساعت مشاوره
متاسفانه در حال حاضر این پزشک وقت جدیدی را تنظیم نکرده است. آیا میخواهید شما را از اولین وقت بعدی این پزشک مطلع کنیم ؟

.من در تبریز در خانواده ای متوسط به دنیا آمدم . پدرو مادرم هر دو مهندس فوق لیسانس کشاورزی و کارمند بودند. من یک خواهر کوچکتر از خودم دارم. دوره ابتدایی و راهنمایی را در مدرسه بوعلی سینا تبریز که توسط خواهران روحانی فرانسوی اداره میشد به اتمام رساندم و فارسی و فرانسه را همزمان یاد گرفتم. دوره دبیرستان با خاطرات جنگ و بمباران توام بود. در سال 1365 با رتبه ممتاز از دبیرستان فارغ التحصیل شدم. همان سال در کنکور پزشکی قبول و وارد دانشگاه تبریز شده و در سال 1372 فارغ التحصیل شدم. در همان سال در امتحان ورودی تخصصی جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی تهران شرکت کرده و قبول شدم و در سال 1378 فارغ التحصیل گردیدم. بلافاصله در امتحان پره برد و بورد تخصصی جراحی قبول شدم. دو ماه بعد بعنوان جراح عمومی بیمارستان فیروز آبادی شهرری شروع به کار کردم. بعد از گذشت سالها هنوز در آن مرکز مشغول به کار هستم. از سال 1379 همزمان با شروع به کار دولتی، مطب شخصی ام را تاسیس کردم. پس از طی چند سال و به دلیل احساس نیاز به کار فوق تخصصی برای تحصیل در رشته فوق تخصص جراحی پستان اعم از زیبایی و سرطان و بازسازی عازم آمریکا شدم و در شیکاگو شیوهای نوین جراحی سرطان پستان و بازسازی آن و نحوه اداره و راه اندازی کلینیک پستان را آموختم.در سال 1385به ایران بر گشتم و سال 1386 برای تکمیل آموخته هایم به فرانسه رفتم .دو سال ذر پاریس و نیس هر آنچه مربوط به پستان بوذ را یاد گرفتم .از جراحی میکروسکوپی گرفته تا سونوگرافی پستان، در انستیتو پستان پاریس کار کردم . عضو جامعه جراحان پستان امریکا و انجمن سنولوژی فرانسه شدم. در سال 1388به ایران بازگشتم و کار خود را شروع کردم. پس از آن به صورت متوالی جهت به روز کردن اطلاعاتم در کنفرانسهای علمی در آمریکا و اروپا شرکت میکنم بیمارانم را بسیار دوست دارم و هر آنچه از دستم بر می آید برایشان انجام می دهم. همیشه آرزو میکنم خدمت بی عیب و نقص برایشان ارائه دهم .

آدرس مطب : خیابان ولی عصر ، نرسیده به میدان ونک ، خیابان چهاردهم گاندی ، طبقه چهارم ، پلاک 11 تلفن : 02188873915

تخصص ها

 • فلوشیپ جراحی پستان

مهارت ها

 • فلوشیپ جراحی پستان
ثبت نظر و امتیاز

نظرات کاربران درباره پزشک

سوالات پر تکرار

 • آیا می توانم با دکتر پریسا عظیمی نژادان به صورت آنلاین مشاوره بگیرم و توسط ایشان ویزیت شوم؟ 🤵
  بله، در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با دکتر دکتر پریسا عظیمی نژادان ارتباط برقرار کنید، ویزیت شوید و بدون مراجعه حضوری مشاوره بگیرید.
 • در چه زمینه هایی می توانم توسط دکتر پریسا عظیمی نژادان به صورت آنلاین ویزیت شوم؟ 🤵
  دکتر پریسا عظیمی نژادان متخصص جراحی عمومی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان می باشند.
 • آدرس و شماره تلفن های مطب دکتر پریسا عظیمی نژادان 🤵
  آدرس مطب دکتر پریسا عظیمی نژادان: خیابان ولی عصر ، نرسیده به میدان ونک ، خیابان چهاردهم گاندی ، طبقه چهارم ، پلاک 11 تلفن : 02188873915
 • ویزیت حضوری یا غیر حضوری با دکتر پریسا عظیمی نژادان چگونه است؟ چقدر زمان می برد؟ 🤵
  برای ویزیت حضوری باید به مطب ایشان به آدرس خیابان ولی عصر ، نرسیده به میدان ونک ، خیابان چهاردهم گاندی ، طبقه چهارم ، پلاک 11 تلفن : 02188873915 مراجعه فرمایید اما در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بدون مراجعه حضوری و از هرکجای ایران توسط دکتر پریسا عظیمی نژادان ویزیت شوید و مشاوره تصویری کنید.
رزرو وقت مشاوره