شما در صفحه اختصاصی دکتر محمدباقر اولیا هستید. ابتدا زمان موردنظر خود را انتخاب نموده و وقت مشاوره را رزرو نمایید. در زمان رزرو شده، وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی نام پزشک و ورود به صفحه چت ایشان، مشاوره آنلاین را انجام دهید.

(12 رای)

4.9 امتیاز

دکتر محمدباقر اولیا

شماره نظام پزشکی:39439

فوق تخصص روماتولوژی، معماهای طب
ویزیت به صورت: چت می باشد.
هزینه اولین ویزیت: 1,400,000 ریال

نوبت بگیر
نکته : ویزیت ها به صورت آفلاین و با امکان تجویز نسخه الکترونیکی انجام می شوند .
انتخاب تاریخ مشاوره
انتخاب ساعت مشاوره

🟣رتبه برتر بورد تخصصی و فوق تخصصی، فلوشیپ از دانشگاه شفیلد انگلستان، پروفسور دانشگاه.
🟣مهارت ویژه من: ارائه کم خطر ترین درمان ممکن (drug safety)، کمک به اخذ بهترین تصمیم در انواع روماتیسم و پوکی استخوان، تحلیل معماهای طب، درمان غیر جراحی دیسک و تنگی کانال نخاعی است.
🟣لطفاً توجه فرمایید اخذ نوبت در ساعت مشخص، به معنی لزوم آنلاین بودن من نیست. لطفاً ضمن معرفی خود و ارائه تصویر کارت ویزیت قبلی، مشکل و سوال خود را به صورت فایل متنی و یا صوتی پست گذاری نمایید. من در اولین فرصت ممکن به شما پاسخ خواهم داد.
🟣توجه داشته باشید حداکثر وقتی که برای یک مشاوره آنلاین صرف می شود ۲۰ دقیقه خواهد بود بنابراین از پست گذاری های مکرر و غیرضروری خودداری فرمایید.

🟣تاکید می گردد بعد از حداکثر ۲۰ دقیقه مجموع رد و بدل نمودن اطلاعات از طرف شما و پزشک به هر طریق، به ویزیت شما خاتمه داده خواهد شد و شما برای زمان های بیشتر نیاز به نوبت گیری مجدد خواهید داشت. اعتبار نوبت گیری شما حداکثر یک هفته خواهد بود. از درک و همکاری شما سپاسگزارم. دسترسی با من از طریق: https://zil.ink/drowlia

آدرس مطب : صفاییه ، خیابان ژاندارمری ، خیابان کاملیا، پلاک 30 تلفن: 03538273000 035382555550


نشانه اصلی ابتلا به روماتیسم/ از مزایای ویزیت آنلاین غافل نشوید

یک فوق ‌تخصص روماتولوژی با اشاره به مزایای ویزیت آنلاین برای بیماران و پزشکان گفت: روماتیسم یکی از بیماری‌های شایع روماتولوژی است که امکان بررسی وضعیت بیمار به صورت ویزیت آنلاین امکان پذیز است.

در گفتگوی اختصاصی با سایت پزشکی سلامت بدون مرز پایا، دکتر محمد باقر اولیا، فوق تخصص روماتولوژی درباره شایع‌ترین بیماری روماتولوژی با اشاره به دو دلیل عمده مراجعه بیماران به متخصصان این رشته پزشکی اظهارداشت: حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد بیماران به علت بیماری روماتیسم، بین ۱۰ تا ۲۰ درصد به دلیل مشکل آرتروز و بقیه بیماران به دلیل مشکلات متفرقه به متخصصان روماتولوژی مراجعه می‌کنند.

 

علت و علائم اصلی ابتلا به روماتیسم چیست؟ از زبان دکتر اولیا

این فوق تخصص روماتولوژی با اشاره به اینکه روماتیسم یکی از شایع‌ترین بیماری‌های روماتولوژی محسوب می‌شود، گفت: هر چند که علت اصلی ابتلا به روماتیسم موضوعات ژنتیکی است ولی عوامل محیطی دیگر در زندگی مانند استرس‌های اجتماعی، نامناسب بودن تغذیه، استعمال دخانیات و شرایط نامناسب فیزیکی کار سبب تشدید و بروز این بیماری خواهد شد.

دکتر اولیا درباره علائم ابتلا به رماتیسم اظهار داشت: درد در مفاصل در نقاط مختلف بدن از نشانه های اصلی ابتلا به روماتیسم است ولی این بیماری می‌تواند با اشکال دیگر،  همچون بروز تب، تظاهرات گوارشی، ریوی، پوستی و نورولوژی هم همراه باشد که متخصصین و همکاران پزشک روماتولوژی با بررسی وضعیت بیمار و ویزیت آن می‌توانند در جهت کمک به بیمار و درمانش اقدام لازم را انجام دهند.

 

راه های درمان بیماری روماتیسم ؟

 

دکتر محمد باقر اولیا فوق تخصص روماتولوژی درباره درمان بیماری روماتیسم گفت: بسته به نوع بیماری روماتیسم، درمان آن متفاوت خواهد بود ولی اصولاً پزشکان از درمان غیر دارویی استفاده کرده و به بیمار توصیه می‌کنند که کیفیت زندگی خود را تغییر داده و مشکلات خواب، تغذیه و همچنین شرایط فیزیکی بدن را تغییر دهند.

وی با بیان اینکه، نهایتاً پزشکان برای درمان بیماری روماتیسم از درمان دارویی استفاده می‌کنند، ادامه داد؛ این داروها در جهت تنظیم سیستم ایمنی است که متاسفانه برخی افراد گمان می‌کنند این داروها جهت سرکوب سیستم ایمنی به کار می‌رود در حالی که این موضوع به هیچ عنوان صحیح نیست و تایید نمی‌شود.

 

مزیت های درمان از راه ویزیت آنلاین ؟

این فوق تخصص روماتولوژی درباره امکان ویزیت و مشاوره آنلاین بیماران در وب سایت SMB24 گفت: ویزیت آنلاین بیماران راهکار بسیار مناسب برای کمک به بیماران در جامعه امروزی است و من از این روش تاکنون بارها استفاده کرده و به همکارانم نیز توصیه می‌کنم حتماً جهت ویزیت بیماران از روش آنلاین استفاده کرده و از این امکان نهایت استفاده را ببرند.

دکتر محمد باقر اولیا تصریح کرد: استفاده از ویزیت آنلاین به ویژه در مواردی که بیمار یک بار به صورت حضوری نیز  ویزیت شده است دارای اهمیت بوده چرا که این بیماران بارها پس از ویزیت اولیه به پزشک مراجعه می‌کنند تا وضعیت بیماریشان مورد بررسی و رصد قرار گیرد و یا آزمایشات دوره‌ای خود را به پزشک نشان دهند.

وی تاکید کرد: با ویزیت آنلاین دیگر نیازی به مراجعه حضوری بیمار به مطب پزشکان و درمانگاه نیست و این موضوع هم در زمان شیوء کرونا و همچنین در زمان پسا کرونا برای جلوگیری از انتقال بیمار مفید خواهد بود و از نظر اقتصادی این موضوع نیز علاوه بر کاهش هزینه‌ های بیماران به ویژه در  کسانی که از شهرهای دیگر به نزد پزشک در شهر مورد نظر می‌روند، سبب کاهش اتلاف وقت و خطرات ناشی از سفرهای جاده‌ای می‌شود.

 

آیا ویزیت آنلاین از شهرهای مختلف امکان پذیر است ؟

این فوق تخصص روماتولوژی با اشاره به اینکه من تاکنون مراجعه آنلاین بسیاری از بیماران از شهرهای مانند کرمان، سیستان و بلوچستان، تهران، فارس و اصفهان داشته‌ام، گفت: استفاده از این روش بسیار خوب بوده و به همه همکاران توصیه می‌کنم از این روش، که استفاده از آن به نفع بیمار و حتی پزشکان است، بهره‌مند شوند.

دکتر محمد باقر اولیا با اشاره به آدرس مطب خود به نشانی یزد، شفائیه، خیابان ژاندارمری، خیابان کاملیا پلاک ۳۷ اضافه کرد؛ بیماران می‌توانند جهت هماهنگی برای ویزیت آنلاین با شماره تلفن ۳۸۲۵۵۵۵۰(۰۳۵)تماس بگیرند.

تخصص ها

 • تخصص بیماری های داخلی
 • تخصص فیزیکال مدیسین و روماتولوژی
ثبت نظر و امتیاز

نظرات کاربران درباره پزشک

سوالات پر تکرار

 • آیا می توانم با دکتر محمدباقر اولیا به صورت آنلاین مشاوره بگیرم و توسط ایشان ویزیت شوم؟ 🤵
  بله، در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با دکتر دکتر محمدباقر اولیا ارتباط برقرار کنید، ویزیت شوید و بدون مراجعه حضوری مشاوره بگیرید.
 • در چه زمینه هایی می توانم توسط دکتر محمدباقر اولیا به صورت آنلاین ویزیت شوم؟ 🤵
  دکتر محمدباقر اولیا فوق تخصص روماتولوژی، معماهای طب می باشند.
 • آدرس و شماره تلفن های مطب دکتر محمدباقر اولیا 🤵
  آدرس مطب دکتر محمدباقر اولیا: صفاییه ، خیابان ژاندارمری ، خیابان کاملیا، پلاک 30 تلفن: 03538273000 035382555550
 • ویزیت حضوری یا غیر حضوری با دکتر محمدباقر اولیا چگونه است؟ چقدر زمان می برد؟ 🤵
  برای ویزیت حضوری باید به مطب ایشان به آدرس صفاییه ، خیابان ژاندارمری ، خیابان کاملیا، پلاک 30 تلفن: 03538273000 035382555550مراجعه فرمایید اما در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بدون مراجعه حضوری و از هرکجای ایران توسط دکتر محمدباقر اولیا ویزیت شوید و مشاوره تصویری کنید.
دریافت نوبت