شما در صفحه اختصاصی دکتر حسین کاظمی زاده هستید. ابتدا زمان موردنظر خود را انتخاب نموده و وقت مشاوره را رزرو نمایید. در زمان رزرو شده، وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی نام پزشک و ورود به صفحه چت ایشان، مشاوره آنلاین را انجام دهید.

(14 رای)

5.0 امتیاز

دکتر حسین کاظمی زاده

شماره نظام پزشکی:107519

فوق تخصص ریه
مشاوره کرونا
ویزیت به صورت: تماس تصویری، تماس تلفنی، چت می باشد.
هزینه اولین ویزیت: 800,000 ریال

نوبت بگیر
نکته : بیماران گرامی نوع ویزیت من معمولی است و مدت زمان انتظار شما 3 الی ۴ساعت خواهد بود .به علت حجم بالای بیماران ممکن است با تاخیر ویزیت مواجه شوید.🌸
انتخاب تاریخ مشاوره
انتخاب ساعت مشاوره

دکتر حسین کاظمی زاده
🟣فوق تخصص بیماری های ریه
بیماری کرونا
آلرژی
اختلالات تنفسی و ریه
🟣دکتر حسین کاظمی زاده: به دلیل شباهت علایم آنفولانزا با کرونا تجویز کورتون نیاز به احتیاط زیادی دارد.
🟣فوق ‌تخصص ریه بالغین مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) دکتر حسین کاظمی زاده در گفت‌وگو با مستندسازان «الگوی پیشنهادی مراقبت از بیماران کووید 19 برای پزشکان عمومی» (آذر ماه 1399) گفت:
نکته مهم این است که بیمار را بعد از یک بار معاینه رها نکنیم. معاینات اولیه می تواند به صورت مجازی انجام شود تا مراجعه به حداقل برسد. در مورد مصرف کورتون به دلیل شباهت علائم آنفولانزا با کرونا تجویز کورتون نیاز به احتیاط زياد دارد. واقعیت این است اگر به ابتلا کرونا شک داشته باشیم آنتی‌بیوتیک‌ها جایگاهی ندارند، مگر شک بالینی قوی به عفونت باکتریال وجود داشته باشد. بیماری کرونا بر روی سیستم های بدن از جمله مغز، حافظه و خلق و خو تاثیر می‌گذارد. بهتر است داروهای ضد ویروس در فاز اول بیماری و زمانی که بیمار بستری شده است تجویز شود.
🟣دکتر حسین کاظمی زاده فوق تخصص بیماری های ریه میباشند. مطب دکتر حسین کاظمی زاده در تهران میباشد. شما میتوانید از طریق سامانه سلامت بدون مرز یا SBM24 در زمینه بیماری های ریوی و آلرژی و اختلالات تنفسی جهت مشاوره و دریافت ویزیت آنلاین به صورت متنی، تماس صوتی و تصویری در روزها و ساعاتی که دکتر حسین کاظمی زاده تعیین نموده اند، نوبت آنلاین خود را دریافت کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسین کاظمی زاده فوق تخصص بیماری های ریه وارد سامانه سلامت بدون مرز شوید و نوبت خود را ثبت نمایید و همچنین از طریق سامانه سلامت بدون مرز آدرس، شماره تلفن، بیوگرافی و نظرات بیماران دکتر حسین کاظمی زاده را مشاهده کنید.نوبت دهی آنلاین دکتر حسین کاظمی زاده فعال می باشد درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی آنلاین میتوانید روی گزینه به من اطلاع بده بزنید تا هر زمان دکتر حسین کاظمی زاده نوبت ایجاد کردند به شما پیامک اطلاع رسانی ارسال شود .

آدرس مطب : انتهای بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و قریب ، پلاک 135 ، ساختمان پزشکان کلینیک ویژه استاد یلدا تلفن : 02161190001

تخصص ها

 • فوق تخصص بیماری های ریه

مهارت ها

 • آسم
 • آمبولی ریه
 • اسپیرومتری،برونکوسکوپی، ICU
 • برونشیت
 • بیماریهای تنفسی
 • بیماریهای مزمن ریوی
ثبت نظر و امتیاز

نظرات کاربران درباره پزشک

سوالات پر تکرار

 • آیا می توانم با دکتر حسین کاظمی زاده به صورت آنلاین مشاوره بگیرم و توسط ایشان ویزیت شوم؟ 🤵
  بله، در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با دکتر دکتر حسین کاظمی زاده ارتباط برقرار کنید، ویزیت شوید و بدون مراجعه حضوری مشاوره بگیرید.
 • در چه زمینه هایی می توانم توسط دکتر حسین کاظمی زاده به صورت آنلاین ویزیت شوم؟ 🤵
  دکتر حسین کاظمی زاده فوق تخصص ریه
  مشاوره کرونا می باشند.
 • آدرس و شماره تلفن های مطب دکتر حسین کاظمی زاده 🤵
  آدرس مطب دکتر حسین کاظمی زاده: انتهای بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و قریب ، پلاک 135 ، ساختمان پزشکان کلینیک ویژه استاد یلدا تلفن : 02161190001
 • ویزیت حضوری یا غیر حضوری با دکتر حسین کاظمی زاده چگونه است؟ چقدر زمان می برد؟ 🤵
  برای ویزیت حضوری باید به مطب ایشان به آدرس انتهای بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و قریب ، پلاک 135 ، ساختمان پزشکان کلینیک ویژه استاد یلدا تلفن : 02161190001مراجعه فرمایید اما در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بدون مراجعه حضوری و از هرکجای ایران توسط دکتر حسین کاظمی زاده ویزیت شوید و مشاوره تصویری کنید.
دریافت نوبت