پشتیبانی سلامت بدون مرز
شما در صفحه اختصاصی دکتر حسین کاظمی زاده هستید. ابتدا زمان موردنظر خود را انتخاب نموده و وقت مشاوره را رزرو نمایید. در زمان رزرو شده، وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی نام پزشک و ورود به صفحه چت ایشان، مشاوره آنلاین را انجام دهید.

(291 رای)

4.9 امتیاز

دکتر حسین کاظمی زاده

درباره پزشک کلیک کنید
شماره نظام پزشکی:107519
فوق تخصص ریه
مشاوره کرونا
درحال حاضر وقت فعالی برای دریافت نوبت از پزشک وجود ندارد. لطفا بر روی دکمه «به من اطلاع بده» بزنید تا در صورت ایجاد وقت جدید پزشک از طریق پیامک مطلع شده و سریعا نوبت دریافت نمایید.
ویزیت به صورت: تماس تصویری، تماس تلفنی، چت ویزیت به صورت: حضوری
نکته ویزیت اینترنتی : بیماران گرامی در مشاوره معمولی مدت زمان انتظار برای دریافت مشاوره 3 الی ۴ساعت بعد از تایم رزرو شده می باشد .به علت حجم بالای بیماران ممکن است با تاخیر مشاوره آنلاین مواجه شوید.🌸
 • راهنمای مشاوره های اینترنتی:
 • مشاوره آنلاین(معمولی)حداکثر انتظار ۳ ساعت
 • مشاوره فوریحداکثر انتظار ۱۵ دقیقه
 • مشاوره آفلاینحداکثر انتظار ۴۸ ساعت
 • تفسیر آزمایش آنلاینحداکثر انتظار ۳ ساعت (فقط متنی)
ساعت مشاوره را انتخاب کنید:
 • راهنمای نوبت دهی مطب:
 • ویزیت حضوریحضور بیمار نیم ساعت قبل از وقت تعیین شده در مطب ضروری است.
ساعت ویزیت را انتخاب کنید:
آدرس و شماره تلفن های مطب دکتر حسین کاظمی زاده:
کلینیک 16 آذر" تهران، میدان انقلاب، خیابان 16 آذر ، رو به روی درب فنی دانشگاه تهران"ساعت 15 الی 19 سه شنبه ها تلفن :61112764

دکتر حسین کاظمی زاده


تحصیلات:

🟣فوق تخصص بیماری های ریهخدمات قابل ارائه و مهارت های درمانی :

🟣بیماری کرونا
🟣آلرژی
🟣اختلالات تنفسی و ریه


🟣اطلاعات مطب کلینیک 16 آذرسه شنبه  ساعت 15 الی 19 :

تهران،  میدان انقلاب، خیابان 16 آذر ، رو به روی درب فنی دانشگاه تهران - کلینیک 16 آذر

61193020-61192990

🟣دکتر حسین کاظمی زاده: به دلیل شباهت علایم آنفولانزا با کرونا تجویز کورتون نیاز به احتیاط زیادی دارد.

🟣فوق ‌تخصص ریه بالغین مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) دکتر حسین کاظمی زاده در گفت‌وگو با مستندسازان «الگوی پیشنهادی مراقبت از بیماران کووید 19 برای پزشکان عمومی» (آذر ماه 1399) گفت:
نکته مهم این است که بیمار را بعد از یک بار معاینه رها نکنیم. معاینات اولیه می تواند به صورت مجازی انجام شود تا مراجعه به حداقل برسد. در مورد مصرف کورتون به دلیل شباهت علائم آنفولانزا با کرونا تجویز کورتون نیاز به احتیاط زياد دارد. واقعیت این است اگر به ابتلا کرونا شک داشته باشیم آنتی‌بیوتیک‌ها جایگاهی ندارند، مگر شک بالینی قوی به عفونت باکتریال وجود داشته باشد. بیماری کرونا بر روی سیستم های بدن از جمله مغز، حافظه و خلق و خو تاثیر می‌گذارد. بهتر است داروهای ضد ویروس در فاز اول بیماری و زمانی که بیمار بستری شده است تجویز شود.
🟣دکتر حسین کاظمی زاده فوق تخصص بیماری های ریه میباشند. مطب دکتر حسین کاظمی زاده در تهران میباشد. شما میتوانید از طریق سامانه سلامت بدون مرز یا SBM24 در زمینه بیماری های ریوی و آلرژی و اختلالات تنفسی جهت مشاوره و دریافت ویزیت آنلاین به صورت متنی، تماس صوتی و تصویری در روزها و ساعاتی که دکتر حسین کاظمی زاده تعیین نموده اند، نوبت آنلاین خود را دریافت کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسین کاظمی زاده فوق تخصص بیماری های ریه وارد سامانه سلامت بدون مرز شوید و نوبت خود را ثبت نمایید و همچنین از طریق سامانه سلامت بدون مرز آدرس، شماره تلفن، بیوگرافی و نظرات بیماران دکتر حسین کاظمی زاده را مشاهده کنید.نوبت دهی آنلاین دکتر حسین کاظمی زاده فعال می باشد درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی آنلاین میتوانید روی گزینه به من اطلاع بده بزنید تا هر زمان دکتر حسین کاظمی زاده نوبت ایجاد کردند به شما پیامک اطلاع رسانی ارسال شود .

تخصص ها

 • فوق تخصص بیماری های ریه

مهارت ها

 • آسم
 • آمبولی ریه
 • اسپیرومتری،برونکوسکوپی، ICU
 • برونشیت
 • بیماریهای تنفسی
 • بیماریهای مزمن ریوی
امتیاز کاربران

کیفیت درمان

صرفه اقتصادی

برخورد مناسب

برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید.
شما نمیتوانید به عنوان پزشک برای یک پزشک دیگر نظر ثبت کنید.
ثبت نظر و امتیاز

کیفیت درمان

صرفه اقتصادی

برخورد مناسب

نظر خود را درباره این پزشک بنویسید

نظرات کاربران درباره پزشک

سوالات پر تکرار

 • آیا می توانم با دکتر حسین کاظمی زاده به صورت آنلاین مشاوره بگیرم و توسط ایشان ویزیت شوم؟ 🤵
  بله، در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با دکتر دکتر حسین کاظمی زاده ارتباط برقرار کنید، ویزیت شوید و بدون مراجعه حضوری مشاوره بگیرید.
 • در چه زمینه هایی می توانم توسط دکتر حسین کاظمی زاده به صورت آنلاین ویزیت شوم؟ 🤵
  دکتر حسین کاظمی زاده فوق تخصص ریه
  مشاوره کرونا می باشند.
 • ویزیت حضوری یا غیر حضوری با دکتر حسین کاظمی زاده چگونه است؟ چقدر زمان می برد؟ 🤵
  برای ویزیت حضوری باید به مطب ایشان به آدرس کلینیک 16 آذر" تهران، میدان انقلاب، خیابان 16 آذر ، رو به روی درب فنی دانشگاه تهران"ساعت 15 الی 19 سه شنبه ها تلفن :61112764مراجعه فرمایید اما در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بدون مراجعه حضوری و از هر کجای ایران توسط دکتر حسین کاظمی زاده ویزیت شوید و مشاوره تصویری کنید.
نوبت بگیر