شما در صفحه اختصاصی دکتر فرهاد حمزه زاده هستید. ابتدا زمان موردنظر خود را انتخاب نموده و وقت مشاوره را رزرو نمایید. در زمان رزرو شده، وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی نام پزشک و ورود به صفحه چت ایشان، مشاوره آنلاین را انجام دهید.

(3 رای)

5.0 امتیاز

دکتر فرهاد حمزه زاده

درباره پزشک کلیک کنید
شماره نظام پزشکی:67808
متخصص ارتوپدی
در حال حاضر تمامی وقت های پزشک پر شده است ، لطفا بر روی به من اطلاع بده بزنید تا از طریق پیامک از نوبت جدید این پزشک مطلع شوید.
 • راهنما:
 • ویزیت معمولیحداکثر انتظار ۳ ساعت
 • ویزیت فوریحداکثر انتظار ۱۵ دقیقه
 • ویزیت آفلاینحداکثر انتظار ۴۸ ساعت
 • تفسیر آزمایشحداکثر انتظار ۳ ساعت

دکتر فرهاد حمزه زاده
متخصص و جراح ارتوپدی
دسته بندی عمل‌ها و فعالیت‌ها:
تعویض مفصل زانو
تعویض مفصل لگن
آرتروسکوپی زانو
دفورمیتی مادرزادی اطفال
درمان شکستگی‌ها و دررفتگی‌ها
ستون فقرات
دکتر فرهاد حمزه زاده پس از گذراندن دوره طب عمومی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تحصیلات خود را در رشته تخصصی جراحی استخوان و مفاصل از دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داده و تخصص خود را در زمینه جراحی ارتوپدی اخذ نموده است. شاخه فعالیت تخصصی وی طب ورزشی، درمان آسیب‌های زانو از جمله آسیب‌های رباط و مینیسک، بیماری‌ها و مشکلات لگن، آرتروسکوپی زانو و آرتروپلاستی مفاصل (از جمله جراحی تعویض مفصل لگن و زانو)، جراحی و درمان شکستگی‌ها، و اختلالات و دفورمیتی مادرزادی اطفال می باشد.
دکتر فرهاد حمزه زاده متخصص و جراح ارتوپدی میباشند. مطب دکتر فرهاد حمزه زاده در تهران میباشد. شما میتوانید از طریق سامانه سلامت بدون مرز یا SBM24 در زمینه جراحی ارتوپدی جهت مشاوره و دریافت ویزیت آنلاین به صورت متنی، تماس صوتی و تصویری در روزها و ساعاتی که دکتر فرهاد حمزه زاده تعیین نموده اند، نوبت آنلاین خود را دریافت کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرهاد حمزه زاده متخصص و جراح ارتوپدی وارد سامانه سلامت بدون مرز شوید و نوبت خود را ثبت نمایید و همچنین از طریق سامانه سلامت بدون مرز آدرس، شماره تلفن، بیوگرافی و نظرات بیماران دکتر فرهاد حمزه زاده را مشاهده کنید.نوبت دهی آنلاین دکتر فرهاد حمزه زاده فعال می باشد درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی آنلاین میتوانید روی گزینه به من اطلاع بده بزنید تا هر زمان دکتر فرهاد حمزه زاده نوبت ایجاد کردند به شما پیامک اطلاع رسانی ارسال شود .

آدرس مطب : خیابان شهید بهشتی، نرسیده به سه راه گوهردشت، ولیعصر 4، ساختمان دی تلفن : ۰۲۶۳۲۷۵۶۷۱۶

تخصص ها

 • تخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)
ثبت نظر و امتیاز

نظرات کاربران درباره پزشک

سوالات پر تکرار

 • آیا می توانم با دکتر فرهاد حمزه زاده به صورت آنلاین مشاوره بگیرم و توسط ایشان ویزیت شوم؟ 🤵
  بله، در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با دکتر دکتر فرهاد حمزه زاده ارتباط برقرار کنید، ویزیت شوید و بدون مراجعه حضوری مشاوره بگیرید.
 • در چه زمینه هایی می توانم توسط دکتر فرهاد حمزه زاده به صورت آنلاین ویزیت شوم؟ 🤵
  دکتر فرهاد حمزه زاده متخصص ارتوپدی می باشند.
 • آدرس و شماره تلفن های مطب دکتر فرهاد حمزه زاده 🤵
  آدرس مطب دکتر فرهاد حمزه زاده: خیابان شهید بهشتی، نرسیده به سه راه گوهردشت، ولیعصر 4، ساختمان دی تلفن : ۰۲۶۳۲۷۵۶۷۱۶
 • ویزیت حضوری یا غیر حضوری با دکتر فرهاد حمزه زاده چگونه است؟ چقدر زمان می برد؟ 🤵
  برای ویزیت حضوری باید به مطب ایشان به آدرس خیابان شهید بهشتی، نرسیده به سه راه گوهردشت، ولیعصر 4، ساختمان دی تلفن : ۰۲۶۳۲۷۵۶۷۱۶مراجعه فرمایید اما در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بدون مراجعه حضوری و از هرکجای ایران توسط دکتر فرهاد حمزه زاده ویزیت شوید و مشاوره تصویری کنید.
نوبت بگیر