دکتر کتایون خوشابی

کد پزشکی :28194

روانپزشکی
مشاوره به صورت :
اسکرول کنید
ساعت مشاوره
متاسفانه در حال حاضر وقت خالی وجود ندارد.

دکتر کتایون خوشابی در سال ۱۳۶۸ مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه همدان دریافت کردند، در سال ۱۳۷۳ موفق به اخذ مدرک روانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی ایران شدند و در سال ۱۳۷۷ فلوشیپ روانپزشکی کودک را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کردند. ایشان دانشیار سابق دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. دکتـر کتایون خوشـابی دارای بورد تخصصی اعصاب و روان ، سالهاست به ارزیابی بالینی کودکان دچار مشکل و خانواده ی آن ها می پردازند، همچنین دارای تالیفات و ترجمه های گوناگونی در این زمینه هستند. ایشـان در زمینـــه ی تحلیـل انواع اختــلالات روان شنـاختــي كودكـان از جمـله اختــلالات بيـش فعـالي، كمبــود توجه، اتيــــسم، اختـلالات استـرسـي، افسـردگــي و... فعالیـت دارند.رفتار درمانی ، بازی درمانی ،اجرای تست هوش و ارزیابی تحصیلی از دیگر خدمات ارایه شد در مطب های دکتر کتایـون خوشـابی می باشد . همـچنـین با ارائه ی مشــاوره به خانواده ها در مورد روش هاي فرزند پروري، سهمی اساسی در تربیت صحیح کودکان دارند

آدرس مطب : سعادت اباد ، قبل از پل نیایش ، ابتدای خ قدیری ، پلاک ۸۶ ، واحد۳ تلفن : 02188682100

تخصص ها

 • تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان
 • تخصص روانپزشکی

مهارت ها

 • تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان
 • تخصص روانپزشکی
ثبت نظر و امتیاز

نظرات کاربران درباره پزشک

سوالات پر تکرار

 • آیا می توانم با دکتر کتایون خوشابی به صورت آنلاین مشاوره بگیرم و توسط ایشان ویزیت شوم؟ 🤵
  بله، در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با دکتر دکتر کتایون خوشابی ارتباط برقرار کنید، ویزیت شوید و بدون مراجعه حضوری مشاوره تصویری بگیرید.
 • در چه زمینه هایی می توانم توسط دکتر کتایون خوشابی به صورت آنلاین ویزیت شوم؟ 🤵
  دکتر کتایون خوشابی فلوشیپ روانپزشکی کودک و نوجوان می باشند.
 • آدرس و شماره تلفن های مطب دکتر کتایون خوشابی 🤵
  آدرس مطب دکتر کتایون خوشابی: سعادت اباد ، قبل از پل نیایش ، ابتدای خ قدیری ، پلاک ۸۶ ، واحد۳ تلفن : 02188682100
 • ویزیت حضوری یا غیر حضوری با دکتر کتایون خوشابی چگونه است؟ چقدر زمان می برد؟ 🤵
  برای ویزیت حضوری باید به مطب ایشان به آدرس سعادت اباد ، قبل از پل نیایش ، ابتدای خ قدیری ، پلاک ۸۶ ، واحد۳ تلفن : 02188682100 مراجعه فرمایید اما در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بدون مراجعه حضوری و از هرکجای ایران توسط دکتر کتایون خوشابی ویزیت شوید و مشاوره تصویری کنید.