شما در صفحه اختصاصی دکتر قمرتاج خان بابايی هستید. ابتدا زمان موردنظر خود را انتخاب نموده و وقت مشاوره را رزرو نمایید. در زمان رزرو شده، وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی نام پزشک و ورود به صفحه چت ایشان، مشاوره آنلاین را انجام دهید.

(4 رای)

5.0 امتیاز

دکتر قمرتاج خان بابايی

شماره نظام پزشکی:44355

فوق تخصص ریه
مشاوره کرونا
آسم و بیماریهای تنفسی کودکان و نوجوانان
ویزیت به صورت: تماس تصویری، تماس تلفنی، چت می باشد.
هزینه اولین ویزیت: 800,000 ریال

نوبت بگیر
انتخاب تاریخ مشاوره
انتخاب ساعت مشاوره

🟣سرکار خانم دکتر قمرتاج خانبابایی فوق تخصص ریه کودکان هستند. عضویت در هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی - دانشیار جزء افتخارات سرکار خانم دکتر قمرتاج خانبابایی می باشد که نشان دهنده عمق مهارت و توانایی ایشان در زمینه کاری شان می باشد .

🟣 کتاب اسید و باز در کودکان را میتوان به عنوان یک اثر ماندگار از سرکار خانم دکتر قمرتاج خانبابایی نام برد که حاکی از میزان دانش و به روز بودن اطلاعات تخصصی ایشان می باشد.

🟣 ترجمه احیاء کودکان یادگار ارزشمندی از سرکار خانم دکتر قمرتاج خانبابایی است که با دقت فراوان تهیه و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

آدرس مطب : خ شریعتی ، روبروی پارک کورش ، کوچه اتوبانک ، پلاک ۷۳ ، واحد ۱۰ ، طبقه سوم تلفن: ۰۲۱۲۲۸۸۶۱۳۰ ۰۲۱۲۲۸۹۶۱۳۱


کرونا قابل پیش بینی نیست/ مزایای ویزیت آنلاین بیماران جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا

فوق تخصص ریه کودکان با اشاره به اینکه کرونا قابل پیش‌بینی نیست، گفت: ویزیت آنلاین بیماران جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماری بسیار موثر است و حتی در پساکرونا نیز نتایج مثبتی برای پزشکان و بیماران به همراه دارد.

بیماری کرونا یک پاندمی است – از زبان دکتر قمرتاج خانبابایی

در گفت‌وگوی اختصاصی با سایت پزشکی سلامت بدون مرز، دکتر قمرتاج خان بابایی فوق تخصص ریه کودکان درباره ابتلای کودکان به بیماری کرونا اظهار داشت: بیماری کرونا یک پاندمی است و در حال حاضر در سراسر جهان فراگیر شده و بسیاری از افراد در معرض ویروس کووید ۱۹ قرار گرفته‌اند و برخی هم جان خود را از دست داده‌اند.

زمان پایان شیوع بیماری کرونا نامشخص است

این پزشک متخصص با اشاره به اینکه ابتدای شیوع این بیماری بسیاری تصور می‌کردند که ویروس کووید ۱۹ خود به خود خاموش شود، گفت: متأسفانه در حال حاضر این بیماری ادامه یافته و معلوم نیست تا چه زمانی  سبب ابتلای مردم در سراسر جهان شود.

در شیوع کرونا مردم باید حدالمقدور ارتباط خود را با جامعه محدود کنند

این فوق تخصص ریه کودکان با اشاره به اینکه مردم باید حدالمقدور ارتباط خود را با جامعه محدود و در حد ضرورت از منزل خارج شوند، گفت: برای برخی از بیماری‌ها می‌توان از طریق ویزیت آنلاین و ارتباط با بیمار به صورت تلفنی یا فضای مجازی اقدامات لازم را انجام و فرد را راهنمایی کرد.

بیماری های ریوی در کودکان باید به دقت بررسی شود

این پزشک بیان داشت: البته بیماری های ریوی مخصوصا در کودکان این روزها باید به دقت بررسی شود و در موارد اورژانسی بیمار باید حتماً خود را به مراکز اورژانس و بیمارستان برساند تا پزشک اقدامات لازم را هرچه سریع‌تر برای تشخیص موارد مختلف از جمله کرونا و یا بیماریهای شایع ریوی و تنفسی بررسی و انجام دهد.

تا ۹۵ درصد از موارد بیماری را می‌توان از طریق ویزیت آنلاین انجام داد

دکتر قمرتاج خان بابایی فوق تخصص ریه کودکان با اشاره به اینکه گاهی تا ۹۵ درصد موارد می‌توان از طریق تماس تلفنی و یا فضای مجازی راهنمایی های لازم را برای بیمار انجام داد، گفت: در صورتی که بیمار یک نوبت به صورت حضوری معاینه و ویزیت شده باشد برای جلسات بعدی شاید نیاز چندانی به مراجعه حضوری نباشد. 

یک تصور اشتباه، که کودکان درگیر کرونا نمی شوند

این فوق تخصص ریه کودکان با اظهار به این مطلب که بیماری کرونا در حال حاضر به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست، گفت: ابتدای شروع این بیماری بسیاری تصور می‌کردند که کودکان درگیر کرونا نمی شوند در حالی که امروزه کودکان زیادی هم گرفتار کرونا شده و اینکه وضعیت هم وخیم تر شود یا بهتر ، مشخص نیست لذا تا زمانی که نتایج تحقیقات به صورت کامل مشخص شود باید افراد نسبت به حفظ فاصله اجتماعی با دیگران توجه لازم را داشته باشند و ارتباطات غیر ضروری خود را کاهش دهند.

مزایای استفاده از مشاوره و ویزیت آنلاین برای بیماران از طریق سایت پزشکی سلامت بدون مرز

این پزشک فوق تخصص ریه کودکان با اشاره به رویکرد مثبت سایت پزشکی سلامت بدون مرز جهت تحقق ویزیت آنلاین گفت: نه تنها در شرایط کرونا بلکه در پساکرونا نیز بهره‌مندی مردم و پزشکان از این سایت نتایج موثری به همراه دارد و نه تنها از اتلاف وقت جلوگیری می‌کند و سبب مدیریت زمان می‌شود بلکه در کاهش هزینه‌ها نیز موثر خواهد بود.

در پایان دکتر خانبابایی فوق تخصص ریه کودکان با اشاره به نشانی مطب واقع در تهران، خیابان شریعتی، روبروی پارک شریعتی، کوچه اتوبانک، پلاک ۷۳ واحد ۱۰، اضافه کرد ؛ روزهای فرد و جمعه‌ها به صورت آنلاین امکان مشاوره بیماران وجود دارد، بنابراین افراد می توانند جهت هماهنگی بیشتر با شماره تلفن۲۲۸۹۶۱۳۰تماس بگیرند.

تخصص ها

 • فوق تخصص بیماری های ریه کودکان
ثبت نظر و امتیاز

نظرات کاربران درباره پزشک

سوالات پر تکرار

 • آیا می توانم با دکتر قمرتاج خان بابايی به صورت آنلاین مشاوره بگیرم و توسط ایشان ویزیت شوم؟ 🤵
  بله، در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با دکتر دکتر قمرتاج خان بابايی ارتباط برقرار کنید، ویزیت شوید و بدون مراجعه حضوری مشاوره بگیرید.
 • در چه زمینه هایی می توانم توسط دکتر قمرتاج خان بابايی به صورت آنلاین ویزیت شوم؟ 🤵
  دکتر قمرتاج خان بابايی فوق تخصص ریه
  مشاوره کرونا
  آسم و بیماریهای تنفسی کودکان و نوجوانان می باشند.
 • آدرس و شماره تلفن های مطب دکتر قمرتاج خان بابايی 🤵
  آدرس مطب دکتر قمرتاج خان بابايی: خ شریعتی ، روبروی پارک کورش ، کوچه اتوبانک ، پلاک ۷۳ ، واحد ۱۰ ، طبقه سوم تلفن: ۰۲۱۲۲۸۸۶۱۳۰ ۰۲۱۲۲۸۹۶۱۳۱
 • ویزیت حضوری یا غیر حضوری با دکتر قمرتاج خان بابايی چگونه است؟ چقدر زمان می برد؟ 🤵
  برای ویزیت حضوری باید به مطب ایشان به آدرس خ شریعتی ، روبروی پارک کورش ، کوچه اتوبانک ، پلاک ۷۳ ، واحد ۱۰ ، طبقه سوم تلفن: ۰۲۱۲۲۸۸۶۱۳۰ ۰۲۱۲۲۸۹۶۱۳۱مراجعه فرمایید اما در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بدون مراجعه حضوری و از هرکجای ایران توسط دکتر قمرتاج خان بابايی ویزیت شوید و مشاوره تصویری کنید.
دریافت نوبت