شما در صفحه اختصاصی دکتر سوسن کلاهی هستید. ابتدا زمان موردنظر خود را انتخاب نموده و وقت مشاوره را رزرو نمایید. در زمان رزرو شده، وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی نام پزشک و ورود به صفحه چت ایشان، مشاوره آنلاین را انجام دهید.

(1 رای)

5.0 امتیاز

دکتر سوسن کلاهی

شماره نظام پزشکی:54105

فوق تخصص روماتولوژی
نوبت بگیر
نکته : مشاوره و ويزيت آنلاين گارانتي ويزيت حضوري توسط بنده نيست و در صورت نياز به ويزيت حضوري به ساير همكاران روماتولوژي ارجاع خواهيد شد
انتخاب تاریخ مشاوره
انتخاب ساعت مشاوره


🟣مشاوره و ويزيت انلاين گارانتي ويزيت حضوري توسط بنده نيست و در صورت نياز به ويزيت حضوري به ساير همكاران روماتولوژي ارجاع خواهيد شد
🟣دکتر سوسن کلاهی فوق تخصص بیماری های روماتیسمی و مفصل دوره تکمیلی بیماریهای روماتیسمی از کانادا استاد دانشگاه می باشند .

🟣ایشون معتقد هستند از طریق ویزیت آنلاین می‌توان اقدامات لازم را جهت کمک به بیماران در حوزه روماتولوژی انجام داد و نباید از مزایای این نوع ویزیت چه در شرایط کرونا و چه در شرایط غیر کرونا غافل شد.به همین علت سایت ما را جهت ویزیت های آنلاین خود انتخاب کرده اند .

آدرس مطب : میدان پیشقدم، کلینک سلامت، طبقه 3، واحد A، تلفن : 04133259522 - روزهای ویزیت :شنبه،یکشنبه،سه شنبه از ساعت 16 تا 22


دو علت عمده ابتلا به آرتروز زانو/ امکان ویزیت آنلاین اکثر بیماران در حوزه روماتولوژی

فوق تخصص روماتولوژی با اشاره به دو علت عمده ابتلا به آرتروز زانو گفت: از طریق ویزیت آنلاین می‌توان اقدامات لازم را جهت کمک به بیماران در حوزه روماتولوژی انجام داد و نباید از مزایای این نوع ویزیت چه در شرایط کرونا و چه در شرایط غیر کرونا غافل شد.

در گفتگوی اختصاصی با سایت پزشکی سلامت بدون مرز پایا، دکتر سوسن کلاهی فوق تخصص روماتولوژی در ارتباط با شایع ترین بیماری رادیولوژی که افراد به دلیل آن به پزشکان متخصص مربوطه مراجعه می‌کنند، اظهار داشت: آرتروز به ویژه آرتروز زانو یکی از شایع‌ترین بیماری‌هایی محسوب می‌شود که افراد به همین علت به پزشکان روماتولوژی مراجعه می‌کنند.

وی با اشاره به این موضوع که عمده علت ایجاد آرتروز زانو، اضافه وزن و چاقی است ادامه داد : بیماران باید به این مسئله اساسی توجه داشته باشند که امروزه آرتروز زانو درمان دارویی ندارد و بهترین راهکار جهت بهبود وضعیت و درمان در این نوع بیماران، محافظت از زانو از طریق کاهش وزن و رفع چاقی است.

 

تاثیر رژیم غذایی درست در کاهش وزن و درمان آرتروز زانو از زبان دکتر سوسن کلاهی

دکتر سوسن کلاهی اظهار داشت: بسیاری از این دست از بیماران تصور می‌کنند که با حذف فقط یک وعده غذایی رژیم مناسبی را در نظر گرفتند و می‌توانند از این طریق وزن خود را کاهش دهند در حالی که این مسئله به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود و صحیح نیست.

این فوق تخصص روماتولوژی خاطرنشان کرد:  بهتر است این نوع بیماران جهت کاهش چاقی و  رفع اضافه وزن خود به جای حذف یک وعده غذایی، تعداد دفعات یا وعده های غذای خود را افزایش داده ولی حجم غذا را کنترل و آن را کاهش دهند چرا که حذف یک وعده و ماده غذایی سبب می‌شود که در سری بعد استفاده از غذا، فرد حجم بیشتری از مواد غذایی را مصرف کند که باعث بی تاثیر شدن رژیم غذایی و درمان خواهد شد.

این فوق تخصص روماتولوژی ضمن توصیه به بیماران جهت حذف غذاهای شیرین مانند انواع شیرینی و مربا گفت: شیرینی‌های طبیعی نیز  باید به اندازه کافی و در حجم کنترل شده مصرف شود.

 

آیا آرتروز زانو در میان زنان شایع تر است ؟

دکتر سوسن کلاهی فوق تخصص روماتولوژی تصریح کرد: آرتروز به ویژه آرتروز زانو در میان زنان شایع‌تر از مردان است و زنان بیشتر گرفتار این بیماری در طول زندگی می شوند که وراثت و سبک زندگی ناسالم از دلایل عمده ابتلا به آرتروز به ویژه در زنان محسوب می‌شود‌.

وی در ادامه درباره امکان ویزیت و مشاوره آنلاین بیماران در وب سایت SMB24 اظهار داشت: ویزیت آنلاین و مشاوره تلفنی به بیماران در بسیاری از مواقع امکان پذیر است و راهکار بسیار مناسبی به ویژه در شرایط کنونی جهت کمک به بیماران محسوب می‌شود.

این فوق تخصص روماتولوژی تصریح کرد: بسیاری از بیماران که به مطب‌های پزشکان مراجعه می‌کنند جهت نمایش جواب آزمایشات خون انجام گرفته و تصویربرداری آنهاست که ارائه آزمایش‌ها و تصویربرداری از طریق آنلاین به پزشک امکان پذیر است و نیازی به حضور فیزیکی بیمار در مطب یا درمانگاه احساس نمی شود و نیازی به حضور شخص ندارد.

 

آیا ویزیت آنلاین فقط در زمان کرونا موثر است؟

دکتر سوسن کلاهی در این رابطه گفت: چه در شرایط موجود  کرونا یا همان کووید ۱۹ و چه در زمان پسا کرونا ویزیت آنلاین، راهکار و رویکرد موثر و مثبتی است و باید به صورت جامع به این موضوع توجه داشت چرا که این قضیه علاوه بر اینکه تسریع کردن در روند رسیدگی به وضعیت بیماران را دارد غربالگری به موقع آنها را نیز به همراه دارد و از اتلاف وقت بیماران نیز جلوگیری خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در بسیاری از مواقع نیاز به حضور فیزیکی بیمار در مطب نیست، عنوان کرد: پزشکان از طریق ارتباط آنلاین با بیماران علاوه بر بررسی آزمایشات آنها روند وضعیت بیماری شان را مد نظر قرار می‌دهند.

در پایان دکتر سوسن کلاهی با اشاره به آدرس مطب خود واقع در تبریز، میدان پیش‌قدم، بلوار صدرا، کلینیک سلامت، گفت: شماره تلفن مطب ۳۳۲۵۹۵۲۲ (۰۴۱) است و بیماران می توانند از این طریق جهت ارتباط تلفنی هماهنگی‌های لازم را برای ویزیت آنلاین و همچنین حضوری انجام دهند.

تخصص ها

 • فوق تخصص بیماری های روماتولوژی

مهارت ها

 • انواع تزریقات داخل مفصلی -سنجش تراکم استخوان
 • تشخیص و درمان انواع بیماریهای روماتیسمی
 • روماتیسم
ثبت نظر و امتیاز

نظرات کاربران درباره پزشک

سوالات پر تکرار

 • آیا می توانم با دکتر سوسن کلاهی به صورت آنلاین مشاوره بگیرم و توسط ایشان ویزیت شوم؟ 🤵
  بله، در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با دکتر دکتر سوسن کلاهی ارتباط برقرار کنید، ویزیت شوید و بدون مراجعه حضوری مشاوره بگیرید.
 • در چه زمینه هایی می توانم توسط دکتر سوسن کلاهی به صورت آنلاین ویزیت شوم؟ 🤵
  دکتر سوسن کلاهی فوق تخصص روماتولوژی می باشند.
 • آدرس و شماره تلفن های مطب دکتر سوسن کلاهی 🤵
  آدرس مطب دکتر سوسن کلاهی: میدان پیشقدم، کلینک سلامت، طبقه 3، واحد A، تلفن : 04133259522 - روزهای ویزیت :شنبه،یکشنبه،سه شنبه از ساعت 16 تا 22
 • ویزیت حضوری یا غیر حضوری با دکتر سوسن کلاهی چگونه است؟ چقدر زمان می برد؟ 🤵
  برای ویزیت حضوری باید به مطب ایشان به آدرس میدان پیشقدم، کلینک سلامت، طبقه 3، واحد A، تلفن : 04133259522 - روزهای ویزیت :شنبه،یکشنبه،سه شنبه از ساعت 16 تا 22مراجعه فرمایید اما در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بدون مراجعه حضوری و از هرکجای ایران توسط دکتر سوسن کلاهی ویزیت شوید و مشاوره تصویری کنید.
دریافت نوبت