پشتیبانی سلامت بدون مرز

تفسیر آزمایش

سوالات سرپایی امکان ویژه ای است که پزشکان عزیز ازین طریق بتوانند به تفسیر آزمایش و عارضه ،سوالات عمومی بیماران بپردازند.رازین رو سامانه سلامت بدون مرز در نظر دارد با این امکان به جامعه کمک بهینه ای داشته باشد. چنانچه پزشکان عزیز مایل باشند دراین بخش جوابگو سوالات بیماران باشند، پس از تنظیم برنامه کاری خود (که درادامه به آن اشاره شده است)، در این بخش قرار میگیرند که در صفحه اصلی سایت قابل دسترس همگان می باشد.

پزشکان عزیز سلامت بدون مرز در صورتی که بخواهند در قسمت تفسیر آزمایش و سوالات سرپایی فعالیت کنند باید به نکات زیر توجه داشته باشند:

  • این ویزیت مخصوص سوالات کوتاه و تفسیر آزمایش میباشد.
  • در این نوع ویزیت تماس تصویری و صوتی غیر فعال است.
  • حداکثر مبلغ این ویزیت 100000 ریال میباشد.
  • زمان پاسخگویی برای این ویزیت بین 1 تا 3 ساعت می باشد.

مراحل زیر جهت آموزش تفسیر آموزش:

۱- ابتدا وارد سامانه شده و به صفحه داشبورد خود بروید. از قسمت پایین صفحه گزینه برنامه کاری را انتخاب کرده، سپس از قسمت نوع ویزیت، تفسیر آزمایش را انتخاب کنید.

 

 

2- سپس از صفحه باز شده، زمانبندی ویزیت جدید را به عنوان تفسیر آزمایش تعیین میکنید.لازم به ذکر میباشد، که اگر میخواهید برنامه کاری خود را در انواع مختلف ویزیت (معمولی، فوری، آفلاین و تفسیر آزمایش) تنظیم کنید، هیچ یک از نوبت ها نباید با هم تداخلی داشته باشند.

 

 

3- در نهایت تصویر پروفایل شما به همراه لینک نوبت گیری در صفحه اصلی سامانه سلامت بدون مرز در قسمت سوالات سرپایی (تفسیر آزمایش، عارضه یابی و …) نمایش داده میشود و کاربران میتوانند به راحتی از شما پزشک محترم تعیین نوبت کنند.

 

 

پزشکان محترم، با توجه به راه اندازی سیستم تسویه آنی ویزیت ها لطفا نسبت به ثبت شماره شبای بانکی (۲۴ رقم بدون IR) در پنل کاربری خود اقدام فرمایید.

لازم به ذکر است برای انجام تسویه حساب، میبایست حتما گزینه خاتمه ویزیت (پایان ویزیت) را انتخاب کنید. بعد از آن پیامک تسویه به همراه کد پیگیری از سلامت بدون مرز برای هر پزشک ارسال می گردد. این به منزله تسویه سلامت بدون مرز با شماست و پس از ان وارد سیکل تسویه پایا می شوید . چنانچه بعد از گذشت روندهای موجود در صف سیکل پایا به حساب شما واریز نشد، لطفا با واحد پشتیبانی سامانه سلامت بدون مرز در ارتباط باشید.