درباره ما

SBM24 یک بستر آنلاین و یا ساختار الکترونیک است که در جهت تسهیل و توسعه خدمات پزشکی برای کلیه ایرانیان و فارسی زبانان جهان در داخل و خارج از کشور پیاده سازی شده است.

خدمات پزشکی توسط کادر درمان، پزشکان و متخصصان مورد تایید سازمان نظام پزشکی، موسسات ممیزی و مراجع ذیصلاح داخل و خارج از کشور ارایه می گردد.

در این سامانه شما می توانید پزشک مورد نظرتان را که همیار سلامت بدون مرز می باشد یافته و از راه دور، پس از گرفتن وقت به صورت مجازی و آنلاین ملاقات کنید.

همچنین می توانید پزشک آنلاین سلامت بدون مرز را به صورت فوری، در صورتیکه پزشک آنلاین بوده و وقت خالی داشته باشد، همین الان ویزیت نمایید.

لازم به ذکر است این سیستم به هیچ وجه جایگزین ویزیت حضوری و علی الخصوص ویزیت بار اول نمی باشد، بلکه می تواند از مراجعات حضوری غیر ضروری جهت دفعات بعدی مراجعه بکاهد و یا جایگزین مراجعه حضوری برای ویزیتهایی گردد که نیاز به معاینه و مراجعه حضوری ندارند.

در ضمن با اینکه شما می توانید در وضعیت اورژانس بلافاصله با اولین پزشک آنلاین در این سامانه ارتباط برقرار کرده و با چند کلیک و صرف چند دقیقه زمان ویزیت شوید، پیشنهاد می شود در صورتیکه در وضعیت اورژانس قرار دارید فورا با تلفن اورژانس محل زندگی خود (۱۱۵ در ایران) تماس بگیرید.

اهم اهداف سلامت بدون مرز ۲۴ به شرح ذیل است:

  • حذف سفرهای بین شهری و برون شهری غیر ضروری برای ویزیت
  • حذف زمان انتظار طولانی بیماران برای ملاقات با پزشک
  • حذف زمان از دست رفته برای رانندگی و جستجوی جای پارک خودرو
  • مدیریت زمانهای آزاد پزشکان که امکان حضور در مطب را ندارند
  • صادرات خدمات پزشکی به خارج از مرزها

سلامت بدون مرز با همت متخصصان داخلی تلاش می نماید تا بدون دغدغه های ناشی از محدودیتهای فیزیکی، سلامت و آرامش را بدون مرز به شما هدیه نماید.