شما در صفحه اختصاصی دکتر افسانه مهرنامی هستید. ابتدا زمان موردنظر خود را انتخاب نموده و وقت مشاوره را رزرو نمایید. در زمان رزرو شده، وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی نام پزشک و ورود به صفحه چت ایشان، مشاوره آنلاین را انجام دهید.

(0 رای)

0.0 امتیاز

دکتر افسانه مهرنامی

شماره نظام پزشکی:97754

جراح ومتخصص زنان وزایمان و نازایی
ویزیت به صورت: تماس تصویری، تماس تلفنی، چت می باشد.
هزینه ویزیت: از 1,000,000 ریال

اسکرول کنید
انتخاب تاریخ مشاوره
انتخاب ساعت مشاوره
متاسفانه در حال حاضر این پزشک وقت جدیدی را تنظیم نکرده است. آیا میخواهید شما را از اولین وقت بعدی این پزشک مطلع کنیم ؟

دکتر افسانه مهرنامی
بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی
فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران
خدمات دکتر افسانه مهرنامی:
انجام اعمال جراحی زنان و زایمان
مراقبتهای دوران بارداری و غربالگری جنین و همچنین غربالگری وپیشگیری سرطان ها شامل معاینه پستان و پاپ اسمیر و تست HPV
درمان ناباروری
جراحی های زیبایی حیطه زنان
کولپوسکوپی و هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی
و سایر خدمات دکتر افسانه مهرنامی:
لابیاپلاستی
جوان سازی واژن
جراحی زیبایی زنان
تنگ کردن واژن
غربالگری جنین
لاپاراسکوپی
دکترافسانه مهرنامی هستم بوردتخصصی جراحی زنان وزایمان ونازایی فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران که زایمان و مراقبتهای بارداری و غربالگری سرطان های دستگاه تناسلی و دهانه رحم وتخمدان ورحم وانواع جراحی های حیطه زنان نظیر سزارین و اعمال جراحی ژنیکولوژیک مثل هیسترکتومی و فیبروم و کیست وغیره و اعمال لاپاراسکوپیک و هیستروسکوپیک و اعمال زیبایی حیطه زنان راانجام می دهم.بیمارستان هایی که درآن فعالیت می کنم بیمارستان های خصوصی: لاله وعرفان نیایش واقبال درتهران و بیمارستان تامین اجتماعی فیاض بخش تهران می باشد.
بیمارستان های طرف قرارداد با دکتر افسانه مهرنامی:
بیمارستان دولتی: خانواده
بیمارستان وابسته به دانشگاه آزاد: فرهیختگان
بیمارستانهای خصوصی: لاله، عرفان نیایش، آرمان، امید، اقبال، ابن سینا، پاستور نو
دکتر افسانه مهرنامی متخصص جراحی زنان و زایمان و نازایی میباشند. مطب دکتر افسانه مهرنامی در تهران میباشد. شما میتوانید از طریق سامانه سلامت بدون مرز یا SBM24 در زمینه جراحی زنان و زایمان و نازایی جهت مشاوره و دریافت ویزیت آنلاین به صورت متنی، تماس صوتی و تصویری در روزها و ساعاتی که دکتر افسانه مهرنامی تعیین نموده اند، نوبت آنلاین خود را دریافت کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر افسانه مهرنامی متخصص جراحی زنان و زایمان و نازایی وارد سامانه سلامت بدون مرز شوید و نوبت خود را ثبت نمایید و همچنین از طریق سامانه سلامت بدون مرز آدرس، شماره تلفن، بیوگرافی و نظرات بیماران دکتر افسانه مهرنامی را مشاهده کنید.نوبت دهی آنلاین دکتر افسانه مهرنامی فعال می باشد درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی آنلاین میتوانید روی گزینه به من اطلاع بده بزنید تا هر زمان دکتر افسانه مهرنامی نوبت ایجاد کردند به شما پیامک اطلاع رسانی ارسال شود .


آنچه زنان در مورد مزایای زایمان طبیعی باید بدانند/ نقش ویزیت آنلاین در کمک به زنان باردار

متخصص زنان و زایمان با اشاره به مزایای زایمان طبیعی نسبت به زایمان سزارین گفت: بررسی و رصد وضعیت زنان باردار از طریق ویزیت آنلاین امکان پذیر است.

توصیه به مادران برای زایمان طبیعی – از زبان دکتر افسانه مهرنامی

در گفت‌وگوی اختصاصی با سایت پزشکی سلامت بدون مرز، دکتر افسانه مهرنامی، متخصص زنان و زایمان درباره زایمان طبیعی و سزارین اظهار داشت: انجام زایمان طبیعی برای مادران توصیه می‌شود چرا که این نوع زایمان نسبت به زایمان سزارین عوارض برای مادر و نوزاد ندارد.

تعریف زایمان طبیعی در علم پزشکی

این پزشک افزود: زایمان طبیعی در واقع پاسخ فیزیولوژیک بدن برای تولد نوزاد است و مداخله‌ای در این زمینه توسط پزشک انجام نمی‌گیرد، در صورتی که در زایمان سزارین این چنین نیست.

عوارض زایمان به صورت سزارین برای مادر و نوزاد

این متخصص زنان و زایمان بیان داشت: انجام زایمان طبیعی به نفع نوزاد است و هیچ مشکل تنفسی در این زمینه نوزاد را تهدید نمی‌کند همچنین زایمان سزارین می‌تواند عوارضی را برای مادر مانند چسبندگی به همراه داشته باشد همچنین در صورتی که مادر به صورت طبیعی زایمان کند بهتر و زودتر بهبود می‌یابد.

وضعیت بهتر وزن و شیردهی مادران در زایمان طبیعی

دکتر مهرنامی پزشک زنان افزود: همچنین اضافه وزن بعد از زایمان طبیعی کمتر از زایمان سزارین است و وزن مادر زودتر به حالت ایده‌آل باز می‌گردد همچنین وضعیت شیردهی برای مادری که زایمان طبیعی داشته بهتر انجام می‌گیرد.

خونریزی و درد 6 هفته­ای در ناحیه عمل سزارین برای مادران

دکتر افسانه مهرنامی خاطرنشان کرد: مادرانی که زایمان سزارین انجام می‌دهند تا حدود ۶ هفته تقریباً درگیر موضوعاتی مانند خونریزی و درد در ناحیه عمل هستند بنابراین توصیه به مادران باردار انجام زایمان طبیعی است همچنین مادرانی که قصد چندین بار بارداری دارند بهتر است زایمان‌های خود را به صورت طبیعی انجام دهند.

توصیه سازمان جهانی بهداشت به انجام زایمان طبیعی

این پزشک متخصص با اشاره به اینکه توصیه سازمان جهانی بهداشت به مادران انجام زایمان طبیعی این است، گفت: وزارت بهداشت نیز در ایران از سال ۹۲ پیگیری‌های جدی در این زمینه انجام داده و پروتکل هایی نیز تهیه شده است.

زیرساخت‌های انجام زایمان‌های طبیعی در کشور مد نظر باشد

این متخصص زنان و زایمان تاکید کرد: البته باید هرچه بیشتر  زیرساخت‌های انجام زایمان‌های طبیعی در کشور مد نظر باشد در کنار آن فرهنگ سازی در میان زنان مورد توجه قرار گیرد و شرایط اتاق زایمان نیز به صورتی فراهم باشد که مادر بتواند با همراه وارد اتاق عمل شود و متخصص زنان مقیم نیز در اتاق زایمان حتماً وجود داشته باشد و تعداد ماماها نیز به اندازه کافی باشد تا استرس کمتری را مادر باردار داشته باشد.

مزایای استفاده از ویزیت و مشاوره آنلاین از طریق سایت پزشکی سلامت بدون مرز

دکتر افسانه مهرنامی، متخصص زنان و زایمان با اشاره به مزایای ویزیت آنلاین و بهره‌مندی از سایت پزشکی سلامت بدون مرز گفت:نحوه مصرف داروها از طریق ویزیت آنلاین قابلیت آموزش به بیمار را دارد بنابراین آشنایی مردم و پزشکان با ویزیت آنلاین می‌تواند نتایج بسیار موثری را در کمک به بیماران به همراه داشته باشد.

این پزشک زنان با اشاره به اینکه ویزیت آنلاین سبب کاهش هزینه بیماران می‌شود، گفت: ویزیت آنلاین در کمک به بیماران گرفتار مشکلات زنان بسیار حائز اهمیت است به ویژه برای بیماران دارای مشکلات اقتصادی و بیمارانی که در شهرستان زندگی می‌کنند و امکان ارتباط با پزشک برای آنها بسیار مشکل است البته در بسیاری مواقع معاینه فیزیکی و حضوری بیمار ضرورت دارد.

دکتر افسانه مهرنامی، متخصص زنان و زایمان ، با اشاره به آدرس مطب خود واقع در تهران، ستارخان، ابتدای خیابان باقرخان، پلاک ۱۱۹، ساختمان پرهام، طبقه ۲ واحد ۵ گفت: بیماران می‌توانند جهت مشاوره و ویزیت آنلاین با شماره تلفن ۶۶۹۳۳۸۶۹ و ۰۹۹۱۴۸۸۰۴۷۷ تماس بگیرند و همچنین آدرس دیگر مطب در خیابان گاندی جنوبی، کوچه دوم، طبقه اول، واحد چهارم غربی است و جهت هماهنگی برای ویزیت آنلاین نیز شماره ۸۸۷۸۰۲۵۴ و ۰۹۹۱۴۸۸۰۴۷۷در دسترس قرار دارد.

 

آدرس مطب : ستارخان ، ابتدای باقرخان ، پلاک ۱۱۹ ، ساختمان پرهام ، ط۲ ، واحد۵ تلفن : 021۶۶۹۳۳۹۰۶،0021۶۶۹۳۳۸۶۹ / اتوبان کردستان جنوب،خروجی جنوبی،ایرانشناسی، جنوبی،کوچه ۶۸شرقی،کلینیک امام

تخصص ها

 • تخصص زنان و زایمان

مهارت ها

 • تخصص زنان و زایمان
ثبت نظر و امتیاز

نظرات کاربران درباره پزشک

سوالات پر تکرار

 • آیا می توانم با دکتر افسانه مهرنامی به صورت آنلاین مشاوره بگیرم و توسط ایشان ویزیت شوم؟ 🤵
  بله، در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با دکتر دکتر افسانه مهرنامی ارتباط برقرار کنید، ویزیت شوید و بدون مراجعه حضوری مشاوره بگیرید.
 • در چه زمینه هایی می توانم توسط دکتر افسانه مهرنامی به صورت آنلاین ویزیت شوم؟ 🤵
  دکتر افسانه مهرنامی جراح ومتخصص زنان وزایمان و نازایی می باشند.
 • آدرس و شماره تلفن های مطب دکتر افسانه مهرنامی 🤵
  آدرس مطب دکتر افسانه مهرنامی: ستارخان ، ابتدای باقرخان ، پلاک ۱۱۹ ، ساختمان پرهام ، ط۲ ، واحد۵ تلفن : 021۶۶۹۳۳۹۰۶،0021۶۶۹۳۳۸۶۹ / اتوبان کردستان جنوب،خروجی جنوبی،ایرانشناسی، جنوبی،کوچه ۶۸شرقی،کلینیک امام
 • ویزیت حضوری یا غیر حضوری با دکتر افسانه مهرنامی چگونه است؟ چقدر زمان می برد؟ 🤵
  برای ویزیت حضوری باید به مطب ایشان به آدرس ستارخان ، ابتدای باقرخان ، پلاک ۱۱۹ ، ساختمان پرهام ، ط۲ ، واحد۵ تلفن : 021۶۶۹۳۳۹۰۶،0021۶۶۹۳۳۸۶۹ / اتوبان کردستان جنوب،خروجی جنوبی،ایرانشناسی، جنوبی،کوچه ۶۸شرقی،کلینیک امام مراجعه فرمایید اما در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بدون مراجعه حضوری و از هرکجای ایران توسط دکتر افسانه مهرنامی ویزیت شوید و مشاوره تصویری کنید.
رزرو وقت مشاوره