شما در صفحه اختصاصی دکتر آرش محمدی توفيق هستید. ابتدا زمان موردنظر خود را انتخاب نموده و وقت مشاوره را رزرو نمایید. در زمان رزرو شده، وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی نام پزشک و ورود به صفحه چت ایشان، مشاوره آنلاین را انجام دهید.

(0 رای)

0.0 امتیاز

دکتر آرش محمدی توفيق

شماره نظام پزشکی:68371

فوق تخصص جراحی عروق
نوبت بگیر
انتخاب تاریخ مشاوره
انتخاب ساعت مشاوره

دکتر آرش محمدی توفیق
فوق تخصص جراحی عروق
بورد تخصصی جراحی عمومی
جراحی سرطان
فلوشیپ جراحی میکروسکوپیکی از پاریس
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
متخصص واریس
انجام جراحي در بيمارستان كسري/ درمان واریس اندام تحتانی با لیزر- ليزر واريس-لیزر عروق عنکبوتی-گرفتگيی عروق- تلانژکتازی-درمان پای دیابتی- جراحی بیماریهای عروق محیطی- آنژيوگرافي عروق- تومور كاروتيد بادي- آنوريسم آئورت- سرطان-بای پس عروق- تنگی کاروتید- درمان اندوواسکولار بیماریهای عروقی- تنگی عروق
دکتر آرش محمدی توفیق در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بیمارستان شهدای تجریش در رشته جراحی عمومی فارغ التحصیل شد.
وی در همان سال در امتحانات دانشنامه (بورد) در رشته جراحی، رتبه برتر کشوری را کسب کردند و بلافاصله بعد بعنوان عضو هیئت علمی و استادیار تمام وقت، جذب گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند.
دکتر توفیق در همان زمان موفق به اخذ بورس تحصیلی برای خارج از کشور شدند و با یک ماموریت تحصیلی از طرف دانشگاه به فرانسه رفتند تا در رشته جراحی عروق در بیمارستان پیتیه-سلپریه پاریس که زیر مجموعه دانشگاه پاریس 6 یا دانشگاه پیر ماری کوری میباشد، به تحصیل ادامه دهند.ایشان از سال 2005 تا سال 2007 در دپارتمان جراحی عروق این بیمارستان که زیر نظر پرفسور کیفر از برجسته ترین جراحان عروق دنیا اداره میشد، دوره پیشرفته جراحی عروق یا فلوشیپ را گذراندند.
دکتر آرش توفیق در بازگشت در بیمارستان امام حسین تهران وابسته به دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی مشغول به كار شدند و به تدریس و آموزش دستیاران تخصصی پرداختند. ایشان در سال ١٣٩٠ با تعداد بالای مقالات علمی پژوهشی به درجه دانشیاری ارتقا یافتند و از آن تاریخ علاوه بر وظایف دانشگاهی در بیمارستان كسری تهران نیز مشغول به كار شدند.
دکتر توفیق در سال ١٣٨٧ بعنوان یكی از اولین متخصصین كشور، آموزش كاربرد لیزر در درمان واریس را گذراندند و سپس به ارائه ابن روش مدرن پرداختند. ایشان از آن موقع تابحال پیش از ٣٠٠٠ بیمار را به این روش درمان کرده اند. دکتر توفیق در حال حاضر عنوان سردبیری مجله انگلیسی زبان و بین المللی كاربرد لیزر در پزشكی Journal of lasers in medical sciences كه از انتشارات دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی است را بر عهده دارد.
دکتر آرش محمدی توفیق فوق تخصص جراحی عروق میباشند. مطب دکتر آرش محمدی توفیق در تهران میباشد. شما میتوانید از طریق سامانه سلامت بدون مرز یا SBM24 در زمینه بیماری های عروقی جهت مشاوره و دریافت ویزیت آنلاین به صورت متنی، تماس صوتی و تصویری در روزها و ساعاتی که دکتر آرش محمدی توفیق تعیین نموده اند، نوبت آنلاین خود را دریافت کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر آرش محمدی توفیق فوق تخصص جراحی عروق وارد سامانه سلامت بدون مرز شوید و نوبت خود را ثبت نمایید و همچنین از طریق سامانه سلامت بدون مرز آدرس، شماره تلفن، بیوگرافی و نظرات بیماران دکتر آرش محمدی توفیق را مشاهده کنید.نوبت دهی آنلاین دکتر آرش محمدی توفیق فعال می باشد درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی آنلاین میتوانید روی گزینه به من اطلاع بده بزنید تا هر زمان دکتر آرش محمدی توفیق نوبت ایجاد کردند به شما پیامک اطلاع رسانی ارسال شود .

آدرس مطب : ميدان آرژانتين، اول خيابان بخارست، كوچه ١٨، ساختمان پزشكان ٦ تلفن :02188736192

تخصص ها

 • فلوشیپ جراحی عروق
 • تخصص جراحی عمومی

مهارت ها

 • آنژيوگرافي
 • آنژیوپلاستی و استنت گذاری
 • ليزر واريس
 • جراحی تیروئید
 • درمان واریس پا
 • كاروتيد
ثبت نظر و امتیاز

نظرات کاربران درباره پزشک

سوالات پر تکرار

 • آیا می توانم با دکتر آرش محمدی توفيق به صورت آنلاین مشاوره بگیرم و توسط ایشان ویزیت شوم؟ 🤵
  بله، در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با دکتر دکتر آرش محمدی توفيق ارتباط برقرار کنید، ویزیت شوید و بدون مراجعه حضوری مشاوره بگیرید.
 • در چه زمینه هایی می توانم توسط دکتر آرش محمدی توفيق به صورت آنلاین ویزیت شوم؟ 🤵
  دکتر آرش محمدی توفيق فوق تخصص جراحی عروق می باشند.
 • آدرس و شماره تلفن های مطب دکتر آرش محمدی توفيق 🤵
  آدرس مطب دکتر آرش محمدی توفيق: ميدان آرژانتين، اول خيابان بخارست، كوچه ١٨، ساختمان پزشكان ٦ تلفن :02188736192
 • ویزیت حضوری یا غیر حضوری با دکتر آرش محمدی توفيق چگونه است؟ چقدر زمان می برد؟ 🤵
  برای ویزیت حضوری باید به مطب ایشان به آدرس ميدان آرژانتين، اول خيابان بخارست، كوچه ١٨، ساختمان پزشكان ٦ تلفن :02188736192مراجعه فرمایید اما در سلامت بدون مرز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بدون مراجعه حضوری و از هرکجای ایران توسط دکتر آرش محمدی توفيق ویزیت شوید و مشاوره تصویری کنید.
دریافت نوبت